Nabízíme

Dárkové poukazy

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů v jakékoliv hodnotě, které je možné využít ve všech našich objektech, tedy Penzionu Pod Zvonem, Chatě Stará Škola i Hospůdce U Vleku.

Letní provoz vleku

V létě vám nabízíme adrenalinové zážitky na horských kárách, terénních koloběžkách a mountainboardech. K dispozici vám je také Hospůdka U Vleku s nabídkou bohatého občerstvení a výborných domácích limonád. Pro děti jsou zde připraveny trampolíny a dětský koutek. Dospělí si mohou zkrátit volné chvíli u kulečníku.

Školení a firemní akce

Pro hosty je připraveno 29 lůžek v 8 pokojích. K dispozici je místnost pro cca 30 lidí s dataprojektorem, plátnem a kvalitní audiosoustavou. Zajistíme pro Vás celodenní občerstvení a catering. Přímo u objektu je možné opéct sele, makrely, kůzlata, jehňata apod. Můžeme pro Vás zajistit další volnočasové aktivity jako jízdu na koni, lukostřelbu, paintball, projížďky po okolí v terénním vozidle apod. K dispozici můžete mít celý sportovní areál i s vybavením jen pro sebe včetně Hospůdky U Vleku.

Svatby

Můžeme pro Vás uspořádat světské svatby a svatební hostiny přímo v prostorách bývalé kapličky. S radostí pro Vás zajistíme celý obřad včetně oddávajícího a všech formalit. Samozřejmostí je květinová výzdoba, ubytování pro svatebčany, fotograf, pohoštění nebo také netradiční zážitky a překvapení.

Rodinné oslavy

Nejen svatby, ale i rodinné oslavy můžete uspořádat v netradičním prostředí. Zajistíme pro Vás nejen jídlo a pití, ale i ubytování a spoustu netradičních zážitků. Díky tomu můžete na tuto netradiční oslavu s úsměvem vzpomínat ještě dlouho poté.

Školní pobyty

Školy v přírodě, branné kurzy, seznamovací pobyty, školní výlety, tábory. Na všechny tyto akce jsme výborně připraveni. Máte možnost využívat Chatu Stará Škola, Penzion Pod Zvonem nebo klidně oba objekty dohromady. K dispozici máme i vojenské stany a můžeme pro Vás zajistit odborné přednášky o horách a přírodě nebo besedy s členy Horské služby. A samozřejmě Vám můžeme doporučit tipy na výlety po okolí.

Srazy

Stejně jako u firemních akcí pro Vás zajistíme kompletní servis pro maximální spokojenost a pohodu. Samozřejmostí je kompletní občerstvení a adrenalin ve sportovním areálu. Večer pro Vás můžeme zajistit posezení u roštu nebo grilu.

Tematické pobyty

Stále hledáme inovativní řešení, kterými si získáváme své klienty. Jedním z nich je zavedení tematických pobytů korespondujících s danými událostmi či svátky.

Chata Beran

Jedete s větší partou lidí a nechcete mít pro sebe jen pár pokojů, ale rovnou celou chatu? Zamluvte si pronájem Chaty Beran! Ta je umístěna v horní části obce Hynčice pod Sušinou a lyžařské vleky jsou od ní vzdáleny přibližně 200 m.