Nabízíme

Dárkové poukazy

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů v jakékoliv hodnotě, které je možné využít ve všech našich objektech, tedy Penzionu Pod Zvonem, Chatě Stará Škola i Hospůdce U Vleku.

Léto v Hynčicích

K dispozici vám je Hospůdka U Vleku s nabídkou bohatého občerstvení a výborných domácích limonád. Pro děti jsou zde připraveny trampolíny a dětský koutek. Dospělí si mohou zkrátit volné chvíli u kulečníku. Můžeme pro Vás zajistit další volnočasové aktivity jako jízdu na koni, lukostřelbu, paintball.

Svatby

Můžeme pro Vás uspořádat světské svatby a svatební hostiny přímo v prostorách bývalé kapličky. S radostí pro Vás zajistíme celý obřad včetně oddávajícího a všech formalit. Samozřejmostí je květinová výzdoba, ubytování pro svatebčany, fotograf, pohoštění nebo také netradiční zážitky a překvapení.

Rodinné oslavy

Nejen svatby, ale i rodinné oslavy můžete uspořádat v netradičním prostředí. Zajistíme pro Vás nejen jídlo a pití, ale i ubytování a spoustu netradičních zážitků. Díky tomu můžete na tuto netradiční oslavu s úsměvem vzpomínat ještě dlouho poté.

Školní pobyty

Školy v přírodě, zimní lyžařské kurzy s programem, sportovní programy pro školy, branné kurzy, seznamovací pobyty, školní výlety, tábory. Na všechny tyto akce jsme výborně připraveni. Máte možnost využívat Chatu Stará Škola, Penzion Pod Zvonem nebo klidně oba objekty dohromady. K dispozici máme i vojenské stany a můžeme pro Vás zajistit odborné přednášky o horách a přírodě nebo besedy s členy Horské služby. A samozřejmě Vám můžeme doporučit tipy na výlety po okolí.

Srazy

Stejně jako u rodinných oslav a svateb pro Vás zajistíme kompletní servis pro maximální spokojenost a pohodu. Samozřejmostí je kompletní občerstvení a adrenalin ve sportovním areálu. Večer pro Vás můžeme zajistit posezení u roštu nebo grilu.

Tematické pobyty

Stále hledáme inovativní řešení, kterými si získáváme své klienty. Jedním z nich je zavedení tematických pobytů korespondujících s danými událostmi či svátky.

Chata Beran

Jedete s větší partou lidí a nechcete mít pro sebe jen pár pokojů, ale rovnou celou chatu? Zamluvte si pronájem Chaty Beran! Ta je umístěna v horní části obce Hynčice pod Sušinou a lyžařské vleky jsou od ní vzdáleny přibližně 200 m.