Penzion Pod Zvonem

Penzion Pod Zvonem vznikl přestavbou odsvěcené kaple sv. Petra a Pavla z roku 1868. Citlivá a náročná rekonstrukce byla ukončena zavěšením funkčního zvonu z dílny Dytrychových z Brodku u Přerova. V roce 2010 byl v anketě MF Dnes penzion zařazen mezi 10 nejoriginálnějších ubytovacích zařízení v celé ČR. Penzion s vlastním parkovištěm je 20 metrů od nejbližší (a v areálu nejdelší) lanové dráhy Kaple, která současně slouží jako přibližovací lanová dráha do celého ski areálu Kraličák. Penzion Pod Zvonem má své vlastní parkoviště dostupné zdarma pro naše hosty.

Penzion Pod Zvonem získal od Asociace hotelů a restaurací České republiky spolu se svou evropskou zastřešující organizací HOTREC oficiální certifikaci HotelStars .

Rezervace ubytování


Ceník ubytování 2024

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc včetně snídaně formou bufetu a poplatku obci, který činí dle rozhodnutí zastupitelstva města Staré Město pro rok 2024: 40Kč/dospělá osoba/noc.

Dospělí: 940Kč

Děti do 15-ti let: 650Kč

Děti do 10-ti let: 550Kč

Děti do 3 let: zdarma bez nároku na lůžko a stravu.


Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společenské místnosti Penzionu Pod Zvonem. Rovněž jsou zde servírovány i večeře v případě jejich dokoupení.

Přes den je možné si ve společenské místnosti uvařit kávu nebo čaj. Dále je možné si zakoupit víno z naší vinotéky a také pivo či nealkoholický nápoj.

Možnost dokoupení jídla (POUZE V ZIMNÍ SEZÓNĚ)
  • večeře (hlavní jídlo) – dospělí 140 Kč, děti do 15-ti let 120 Kč, děti do 10-ti let 100 Kč


Obsazenost Penzionu Pod Zvonem


Umístění Penzionu Pod Zvonem

Smluvní podmínky