Chata Stará Škola

Nově zrekonstruovaný interiér Chaty Stará Škola s nově vybudovanou kuchyní pro hosty přímo vybízí si objekt pronajmout pro výlet více rodin nebo skupinu přátel. Dále Chata Stará Škola již po několik let slouží školám, turistům a cyklistům jako velice příjemné ubytování za stále rozumné ceny. Svou polohou ve středu obce a vzdáleností k nejbližší lanové dráze „Kaple“ necelých 100 m ve ski areálu Kraličák je předurčen pro všechny milovníky zimních sportů s bydlením přímo u sjezdovky. V přízemí se nachází prostorná společenská místnost s výčepem a v suterénu objektu je možno uschovat kola, lyže či jiné věci.

Na rozlehlém pozemku je možné hrát hry, využít ohniště či venkovní gril. Přímo u objektu se nachází velké parkoviště.

Rezervace ubytování


Ceník 2024/2025 - pobyt pro školy

Chata Stará Škola disponuje maximální kapacitou 43 lůžek v 9-ti pokojích. Minimální účast lyžařského výcviku/turistického tábora je 30 osob.

Cena os/noc včetně plné penze, druhé večeře a pitného režimu:

1. stupeň ZŠ: 760Kč

2. stupeň ZŠ: 800Kč

Střední Škola: 900Kč

Vysoká Škola/dospělí: 960Kč


Stravování

Pro návštěvníky chaty je nově vybudována plně vybavená kuchyň se všemi spotřebiči. Pokud však neholdujete vaření, nabízíme návštěvníkům Chaty Stará Škola stravování dle výběru polopenze či plné penze. Personál je schopen připravit jak rauty pro náročnější hosty, tak zajistit 5x denně stravu a pitný režim pro školní pobyty.

Možnost dokoupení jídla
  • oběd (polévka + hlavní jídlo) – dospělí 160 Kč, děti do 15-ti let 140 Kč, děti do 10-ti let 120Kč
  • večeře (hlavní jídlo) – dospělí 140 Kč, děti do 15-ti let 120, děti do 10-ti let 100Kč Kč


Obsazenost Chaty Stará Škola


Umístění Chaty Stará Škola

Smluvní podmínky