Sportovní programy pro školy

Relax Point Hynčice přichází s novinkou v podobě sportovních programu pro školy. Jedná se o široké spektrum aktivit, které jsou vytvořeny speciálně pro děti a mládež. Našim cílem je nabídnout netradičně a účelně zaměřené využití volného času jako nedílné součásti zdravého životního stylu. Snažíme se zábavnou formou posunout hranice obecné informovanosti ve vztahu k současným trendům. Vyzkoušejte si na vlastní kůži netradiční sportovní aktivity v krásném prostředí Králického Sněžníku.

Každým rokem přibývá dětí, které přichází s osvobozením od tělesné výchovy a sportovních aktivit. Rádi bychom touto cestou nabídli Vaší škole a Vašim studentům oživení volnočasových aktivit, kterým se v našem centru věnujeme a máme s nimi bohaté zkušenosti.

Standardní nabídka našich programů

Různé motivační hry doprovázené dějem (pevnost Boyard, Hvězdná brána, Piráti z Karibiku, …)

Týmové hry – jedná se o morálně-sociální hry, různé druhy seznamovacích či prožitkových her. Cílem těchto aktivit je přinést nový moderní směr vzájemné spolupráce mezi jednotlivci, který směřuje ke stmelení kolektivu.

Ne o přírodě, ale v přírodě s přírodou.

Environmentální programy – vyrůstající potřeba vysvětlit mladým lidem, jak je příroda úzce spjatá s jejich budoucností je velkým úkolem dneška. Oblíbené postupy těchto programů jsme doplnili o prvek prožívaní a vcítění se do přírody. Příroda není kulisou, ale nepostradatelným prvkem našich programů.

Lukostřelba – na lukostřelbě si dokonale prověří ostrost zraku a pevnost rukou. K zajištění bezpečnosti slouží speciální síť, která funguje i jako lapač zbloudilých šípů. O krále střelců se mohou vaši studenti utkat hned v několika střeleckých disciplínách.

Nízké lanové aktivity – jedná se o lanové aktivity, které jsou navázány mezi pevné body ve výšce cca 1 m nad zemí. Rozsah těchto aktivit je variabilní a záleží na domluvě. Nízké lanové aktivity jsou výjimečný způsob sportovního vyžití, který umožní účastníkům nejen spolupracovat, ale užít si zároveň spoustu zábavy.

Slackline – moderní provazochodecká zábava. Balancování na tenkém popruhu, kterému prostě říkáme LAJNA.

Nafukovací gumové hračky

Horské káry a koloběžky – možnost zapůjčení včetně veškerého vybavení. Vlekem se necháte vytáhnout na sjezdovku a poté si užijete krásný pocit jízdy z kopce. V naší nabídce najdete i poznávací výlet, který uspokojí i nejnáročnější cyklisty.

Teambuilding a Kreativní program – nesčetné množství komunikačních, dovednostních a sportovně motivovaných her, které pomáhají ke stmelení kolektivu. Při těchto aktivitách není důležitá práce jednotlivce, ale rozhodující je spolupráce celého týmu.

Disk golf – je jedním z nejrozšířenějších sportů s létajícím talířem odvozeným z klasického golfu. Vznikl v 70. letech v USA a získává stále více příznivců na celém světě. Cílem hry je podobně jako v golfu dokončit jamku s co nejmenším počtem úderů. Naše jamky představují speciální deštníky rozmístěné na unikátním hřišti.

Na všechny aktivity po celou dobu programu dohlíží zkušení programový specialisté. V instruktorském týmu je vždy minimálně jeden zdravotník!

Lukostřelba
Radost týmu z výhry
Plovoucí kameny
Shazování do vody
Týmy ve hře
Ruleta
Pavoučí síť
Stavba věže
Hra na obrazovou paměť
Hledání pokladu
Disk golf
Labyrint
Deska zručnosti
Věž spolupráce
Foukačka