Hospůdka U Vleku

Původně malý bufet u vleku Sedlo se po rekonstrukci stal útulnou hospůdkou se sezónním provozem. O prázdninách a v zimní sezóně je otevřeno denně, v mezisezóně je provoz o víkendech a svátcích. Hospůdka nabízí nejen příjemné posezení a prostor k odpočinku, ale i občerstvení, teplá i studená jídla a nápoje v širokém sortimentu a nabídce. Součástí objektu je i venkovní terasa s grilem, pro děti jsou připraveny trampolíny, dětský koutek a houpačky. Hospůdka je zázemím i pro letní provoz vleku, tedy půjčovnu horských minikár, travních lyží, mountainboardů a koloběžek. Rozsáhlé parkoviště v sousedství vybízí k tomu, aby se právě Hospůdka U Vleku stala ideálním východiskem Vašich vycházek a horských tůr.

Přímo u hospůdky jsou nástupní stanice čtyř lyžařských vleků a sama hospůdka je centrem celého lyžařského areálu KRALIČÁK.

V zimním období je v areálu k dispozici půjčovna lyží, snowboardů či běžek a také skiservis.Stravování

Na každém pokoji Hospůdky U Vleku je k dispozici lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, příbory a sklenice. Pro bezstarostný pobyt si je možné domluvit donášku jídel přímo na pokoje nebo se stravovat v Hospůdce U Vleku, kde je denně k dispozici poměrně široký sortiment jídel.

Možnost dokoupení jídla
  • servírovaná snídaně  75 Kč
  • Oběd či večeři je možno vybrat z denní nabídky hotových jídel nebo ze stálé nabídky.

Umístění Hospůdky U Vleku

Smluvní podmínky