Nové zkušenosti

Jednou z velice důležitých věcí v lidském životě jsou zkušenosti. Ty se nedají získat načtením knih, posloucháním v lavicích či sezením u televize, ty prostě musíte získat praxí. Není nic jednoduššího než své děti vzít na čerstvý horský vzduch a naučit je věcem, které dříve byly samozřejmostí, ale dnes jsou často pouhou frází.

Co takhle své děti obohatit o základy orientace a přežití v přírodě, postavení stanu, rozpoznání hub, léčivých bylin a stromů, rybaření, jízdě na koni či jízdě na kole v horských podmínkách, rozdělání ohně a mnoho dalších? Možná se Vám to zdá hloupé, ale dnešní děti neznají nic jiného než přístroje připojené k internetu, sociální síť Facebook a televizi.

Nebuďte ke svým dětem lhostejní a dejte jim příležitost poznat jiná kouzla lidského života. Sami možná zjistíte, že Vám tyto prosté věci dělají radost a přitom třeba získáte něco navíc – obdiv svých dětí či drahocenné zkušenosti!

Nebo vyzkoušejte některé z mnoha aktivit, které naše rekreační středisko nabízí.

Neváhejte a rezervujte si ubytování právě teď!

Nabízíme ubytování přímo v srdci Jeseníků za výhodné ceny, kde je co dělat ve všech ročních obdobích.

U nás si přijde na své snad každý. Kdo má rád dobrodružství jistě nepohrdne možností spát ve zrekonstruované kapli a poté vyzkoušet některou z mnoha aktivit, které areál a samotné hory nabízí. I pro toho, kdo hledá velmi levné ubytování, máme řešení. U nás se při plně obsazeném pokoji můžete ubytovat v Hospůdce U Vleku již za cenu 225 Kč na osobu za noc.